Tepelná čerpadla na klíč

Úvod/ Tepelná čerpadla na klíč

Přenechte to na nás!

Změna topení není jednoduchá ani levná investice. Je důležité se rozhodnout jakým médiem budeme topit a jakou technologii a výrobce zvolíme. Každý objekt má své specifické nároky a možnosti a každý dodávka tepelného čerpadla je tedy věcí individuálního posouzení. 

Je třeba si také uvědomit, že se jedná o investici dlouhodobou a že za její ekonomickou návratností stojí i drobné detaily.

Rozhodně je vhodné svěřit návrh i realizaci odborníkům, kteří Vám navrhnou celý komplet tak, aby splňoval veškeré nároky a zároveň měl ekonomický smysl.

Díky ekluzivnímu zastoupení některých značek a dále díky možnosti uplatnění snížené sazby DPH 15% pro instalace na RD je výsledná cena dodávky na klíč od nás často levnější než zakoupení stavebnice typu "udělej si sám".

Pro Vaše pohodlí a garance servisu dále nabízíme možnost uzavření dlouhodobé servisní smlouvy.


Praktická realizace v několika krocích

 

1. Vaše poptávka, naše nabídka


Kontaktujte nás na emailu cerpadla@acsolar.cz

Bude provedena prvotní kalkulace na základě Vašich konkrétních požadavků a možností (požadavek na výkon, maximální cenu). 

2. Zájem o realizaci na základě nabídky

V případě Vašeho zájmu o realizaci na základě nabídky provedeme prohlídku objektu a na místě dojde k případným upřesněním. Po odsouhlasení rozsahu prací a ceny probíhá podpis smlouvy o dílo.

3. Vyřízení potřebné administrativy

Probíhá realizační příprava, pomůžeme Vám s vyplněním žádostí na ČEZ. Po uhrazení zálohy ve výši cca 50% konečné ceny provedeme objednávku technologie.

4. Dodání, montáž, uvedení do provozu

Zpravidla do týdne po zaplacení zálohy dodáme veškerou technologii na místo a provedeme montáž. Samotná instalace systému trvá podle velikosti 1-4 dny. Na závěr proběhne předepsaná revize a předání díla objednateli.

V případě zájmu pak může být uzavřena servisní smlouva (nad rámec záručního servisu).