Solární elektrárny

Úvod/ Solární elektrárny

Naučte váš elektroměr chodit obráceně!

Nemusíte mít moderní ekologický dům poslední generace a přesto profit z úspory elektrické energie pomůže snížit vaše roční výdaje. Nechte svůj dům na sebe vydělávat. Pomůžeme vám k zajištění energetické soběstačnosti a zároveň přispět k zachování čistoty naší planety.

Návratnost investic do solárních panelů

Současné ceny FV systémů vám zajistí reálnou návratnost 7-9 let a snížení nákladů za odběr elektřiny. Střecha běžného rodinného domu Vám zcela zajistí ohřev TUV na 5-7měsíců v roce a k tomu vyrobí elektřinu pro domácí spotřebu.
Budoucnost patří systémům s bateriemi pro akumulaci přes den vyrobené elektřiny a jejímu využití přes noc. Současné ceny sice ještě nedovolují návratnost pod 12let, ale díky neustálému pokroku, snižování cen a také možným investičním dotacím se vyplatí uvažovat i o těchto systémech. Buďte prozíraví a zajistěte si co nejvíce energie z vlastních zdrojů. 

Údržba solárních panelů

Pevné solární fotovoltaické systémy nevyžadují obsluhu ani nákladnou údržbu a tudíž z jejich provozu nevyplývají žádné významné provozní náklady.

Kontaktujte experty

Cílem naší firmy je kvalitní servis a spokojenost zákazníka. Proto Vám rádi zajistíme nejen samotnou realizaci včetně všech administrativních úkonů, ale také následný servis v průběhu provozu.

Novinky

Certifikace společnosti

Pro čerpání dotací na FV projekty je nutnou podmínkou profesní kvalifikace dle § 10d zákona č. 406/. 2000 Sb. Bez této certifikace zhotovitele se investor vystavuje riziku neschválení nebo vrácení dotace! Certifikace v sekci REFERENCE a CERTIFIKACE.

Dotace na FV elektrárny!

Neváhejte a snižte svoji energetickou nezávislost! Na systémy připojené od r.2016 do výkonu 10kw již není nutná licence. Odpadne tím náročná administrativa. Navíc máte možnost získat jednorázovou investiční dotaci až 50%. Vzhledem k dnešním cenám systémů pro RD (obvykle 2,5-8kW, cena 120-220 tis.Kč) a s následnou dotací se návratnost bude pohybovat okolo 7-9let. Pro právnické osoby možnost dotací z programů MPO. Pro další informace nás kontaktujte. Veškerou administrativu zařídíme za vás! (aktualizace 25.10.2015)