Regulace WATTrouter

Úvod/ Regulace WATTrouter

Provádíme prodej a instalaci regulačního zařízení Watrouter. Jedná se o zařízení, které slouží k maximálnímu využití výroby z FVE, což je podmínkou ekonomického profitu FV systému.
Zařízení slouží k vyhodnocení aktuálního (momentálního) stavu odběru a výroby. Podle nastavených priorit spíná až 6 výstupů, kterými jsou ovládány různé spotřebiče.  Výkon těchto výstupů je řízen tak, aby výsledný přetok do sítě byl minimální a veškerá vyrobená energie se spotřebovala "uvnitř" objektu.

Zasvítí-li více slunce a vzroste výkon elektrárny, pak tato regulace zvýší i výkon dodávaný do spotřebiče. Zapne –li se nějaký domácí spotřebič, regulace opět zareaguje a sníží přiměřeně výkon do připojeného spotřebiče. 

Pozn.: do triakových výstupů lze zapojit pouze ohmické spotřebič (ideálně bojlery, topné spirály, podlahové  elektrické topení, apod.).

Hlavní výhody:
- maximální variabilita (nezáleží na typu měniče, lze použít na jedno, dvou i třífázové typy. Nastavením lze určit, zda se má výkon fází sčítat nebo vyhodnocovat samostatně)
- všem výstupům možno libovolně přiřadit priority pořadí sepnutí, dále úroveň výkonu a fázi na kterou mají reagovat
- lze nastavit, že po sepnutí spínacích vstupů je min. doba sepnutí až 2hod. (např. pro připojení pračky, aby došlo k ukončení pracího cyklu)
- zařízení se skládá z měřící části, regulace a výkonových spínacích prvků. Výhodou je možnost instalace přímo na DIN lištu a propojení se spínanými spotřebiči přímo v rozvaděči. Propojení jednotlivých prvků lze řešit i bezdrátově - odpadá tím náročné drátování nebo propojení tam, kde to instalace nedovoluje.
- snadné a intuitivní programování přes PC (USB port)
- nízká cena a vysoká účinnost = rychlá návratnost investice.


wattrouter
WATTROUTER - klikněte pro zvětšeníVíce informací: 
http://www.solarcontrols.cz/archives/4b636b2888807/1_wattrouter.pdf
http://www.solarcontrols.cz

Spočítejte si návratnost investice:
http://www.solarcontrols.cz/roi_calculator.html

Návod k WATTROUTERU ke stažení zde.


Zkušenost z mnoha různých instalací ukazuje, že nelze než doporučit! Proto jsme se spojili s výrobcem a získali tak zastoupení pro prodej.

Ceny zařízení jsou v souladu s doporučenými cenami. Obvyklá cena dodávky a instalace je 15-25tis. Kč.

Pro montážní firmy poskytujeme slevu ve výši 5% z platného ceníku výrobce. Další množstevní slevy výrobce respektujeme.Potřebujete poradit s výběrem konkrétního modelu či domluvit instalaci ? Neváhejte nás kontaktovat!