Solární elektrárny na klíč, velkoobchod s komponenty pro FVE

Motto: Instalujeme jen takové technologie, které bychom si dali sami k sobě domů.


Specializujeme se na střešní instalace pro rodinné domy a technické objekty, nově v nabídce také systémy s akumulací do baterií. Disponujeme spolehlivými montážníky s dlouholetými zkušenostmi při opravách a realizaci různých typů střech. V případě, že je zapotřebí před instalací vaši střechu opravit nebo přizpůsobit, rádi vám zajistíme i tyto práce.

Proč s námi? Poskytujeme záruku na celý systém 3-5 let, zajišťujeme veškerou potřebnou administrativu , provádíme záruční a pozáruční servis, monitoring Vašich systémů, kontrolu instalací termokamerou, plombování stanovených měřidel (nezbytné pro oprávněnou fakturaci výroby FVE).

Další výhody: Při použití panelů WINAICO získáte automaticky pojištění celé elektrárny na 2 roky! Realizujeme automaticky návrh a montáž regulace pro optimalizaci spotřeby z vlastní výroby. Možnost napojení na monitorovací portály. Nabízíme rychlou a spolehlivou komunikaci. Používáme výhradně kvalitní a prověřené komponenty.

Naučte váš elektroměr chodit obráceně !

Nemusíte mít moderní ekologický dům poslední generace a přesto profit z úspory elektrické energie pomůže snížit vaše roční výdaje. Nechte svůj dům na sebe vydělávat. Pomůžeme vám k zajištění energetické soběstačnosti a zároveň přispět k zachování čistoty naší planety.

Návratnost investic do solárních panelů

Současné ceny FV systémů vám zajistí reálnou návratnost 7-9 let a snížení nákladů za odběr elektřiny. Střecha běžného rodinného domu Vám zcela zajistí ohřev TUV na 5-7měsíců v roce a k tomu vyrobí elektřinu pro domácí spotřebu.
Budoucnost patří systémům s bateriemi pro akumulaci přes den vyrobené elektřiny a jejímu využití přes noc. Současné ceny sice ještě nedovolují návratnost pod 12let, ale díky neustálému pokroku, snižování cen a také možným investičním dotacím se vyplatí uvažovat i o těchto systémech. Buďte prozíraví a zajistěte si co nejvíce energie z vlastních zdrojů.

Údržba solárních panelů

Pevné solární fotovoltaické systémy nevyžadují obsluhu ani nákladnou údržbu a tudíž z jejich provozu nevyplývají žádné významné provozní náklady.

Kontaktujte experty

Cílem naší firmy je kvalitní servis a spokojenost zákazníka. Proto Vám rádi zajistíme nejen samotnou realizaci včetně všech administrativních úkonů, ale také následný servis v průběhu provozu.
AKTUÁLNÍ NOVINKY
Dotace na FV elektrárny !
Neváhejte a snižte svoji energetickou nezávislost! Na systémy připojené od r.2016 do výkonu 10kw již není nutná licence. Odpadne tím náročná administrativa. Navíc máte možnost získat jednorázovou investiční dotaci až 50%. Vzhledem k dnešním cenám systémů pro RD (obvykle 2,5-8kW, cena 120-220 tis.Kč) a s následnou dotací se návratnost bude pohybovat okolo 7-9let. Pro právnické osoby možnost dotací z programů MPO. Pro další informace nás kontaktujte. Veškerou administrativu zařídíme za vás! (aktualizace 25.10.2015)
Certifikace společnosti
Pro čerpání dotací na FV projekty je nutnou podmínkou profesní kvalifikace dle § 10d zákona č. 406/. 2000 Sb. Bez této certifikace zhotovitele se investor vystavuje riziku neschválení nebo vrácení dotace! Certifikace v sekci REFERENCE a CERTIFIKACE. (aktualizováno 4.11.2015)
Regulace a efektivní využití přebytků FVE v režimu Zelených Bonusů!
Nabízíme prodej a instalaci zařízení WATTROUTER pro aktivní řízení a regulaci přebytků výroby z FVE. Výhodou je naprostá univerzálnost, nízká cena a jednoduchá instalace (obvykle do stávajícího rozvaděče). Více informací najdete v sekci SOLAR CONTROLS. (aktualizace 15.6.2015)
Servis fotovoltaických elektráren
Provádíme nejen instalace nových systémů, ale také záruční a pozáruční servis, výměnu cejchovaných měřidel FVE, opakované revize. Zkrachoval Váš dodavatel FVE a potřebujete radu nebo opravu? Zavolejte nám,rádi Vám pomůžeme. O naše zákazníky se staráme. Dále nabízíme posouzení a návrh optimalizace spotřeby el. energie ve Vaší domácnosti. Provedeme energetický audit a poradíme Vám kde výrazně ušetřit. Výsledky Vás jistě překvapí, optimalizací lze ušetřit bez nadsázky v běžné domácnosti tisíce až desetitisíce ročně. Volejte 602 350 915. Aktualizováno 12.10.2015
Financování projektů
Nabízíme možnost financování všech projektů (ohřev vody, tepelná čerpadla, elektrárny) na splátky se splácením až 45 měsíců. Minimální vlastní prostředky ve výši 10% z ceny investice. Službu zajišťuje finanční skupina ESSOX. Do investice 90tis. Kč není nutné dokládat příjmy. (aktualizace dne 26.6.2014)
Servisní partner pro střídače FRONIUS a KOSTAL
Společnost AC SOLAR s.r.o. je od listopadu 2009 autorizovaným servisním partnerem pro solární produkty FRONIUS (výrobce střídačů, Rakousko) a KOSTAL (střídače Německo)