Solární elektrárny na klíč, velkoobchod s komponenty pro FVE

Specializujeme se na střešní instalace o výkonu 3-99kW pro rodinné domy a technické objekty. Disponujeme spolehlivými montážníky s dlouholetými zkušenostmi při opravách a realizaci různých typů střech. V případě, že je zapotřebí před instalací vaši střechu opravit nebo přizpůsobit, rádi vám zajistíme i tyto práce.

Dále nabízíme: Záruční a pozáruční servis (pro všechny zájemce), monitoring Vašich systémů, kontrolu instalací termokamerou, plombování stanovených měřidel (nezbytné pro oprávněnou fakturaci výroby FVE.

Naučte váš elektroměr chodit obráceně !

Nemusíte mít moderní ekologický dům poslední generace a přesto profit z úspory elektrické energie pomůže snížit vaše roční výdaje. Nechte svůj dům na sebe vydělávat. Pomůžeme vám k zajištění energetické soběstačnosti a zároveň přispět k zachování čistoty naší planety.
Umístění fotovoltaických panelů na střeše rodinného domu

Oproti solárním systémům pro předehřev vody a vytápění pracují sice fotovoltaické elektrárny s nižší účinností, ale odpadá problém se skladováním energie. Veškerou vyrobenou elektřinu buď spotřebujete nebo případně prodáte. A co když nesvítí slunce? Nevadí, výkon fotovoltaických článků je sice menší, ale i tak se sníží množství energie, kterou by jste si museli jinak koupit.

Návratnost investic do solárních panelů

Garance na odkup elektrické energie vám zajistí reálnou návratnost a výdělek i v případě, že budete realizovat fotovoltaické solární elektrárny s pomocí střednědobého úvěru.

Hledáte výhodné uložení vašich financí? Naše systémy vám umožní reálný roční výnos ve výši 5–10 % ročně.

Údržba solárních panelů

Pevné solární fotovoltaické systémy nevyžadují obsluhu ani nákladnou údržbu a tudíž z jejich provozu nevyplývají žádné význmané režie nebo poplatky.

Kontaktujte experty

Cílem naší firmy je kvalitní servis a spokojenost zákazníka. Proto Vám rádi zajistíme nejen samotnou realizaci včetně všech administrativních úkonů, ale také následný servis v průběhu provozu.
AKTUÁLNÍ NOVINKY
Financování projektů
S potěšením si dovolujeme nabídnout možnost financování všech projektů (ohřev vody, tepelná čerpadla, elektrárny) na splátky se splácením až 45 měsíců. Minimální vlastní prostředky ve výši 10% z ceny investice. Službu zajišťuje finanční skupina ESSOX. Do investice 90ti tis. Kč není nutné dokládat příjmy. (aktualizace dne 26.6.2014)
POZOR! Efektivní využití přebytků FVE v režimu Zelených Bonusů!
Nabízíme prodej a instalaci zařízení WATTROUTER pro aktivní řízení a regulaci přebytků výroby z FVE. Výhodou je naprostá univerzálnost, nízká cena a jednoduchá instalace (obvykle do stávajícího rozvaděče). Více informací najdete v sekci SOLAR CONTROLS. (aktualizace 15.6.2014)
Servisní partner FRONIUS
Společnost AC SOLAR s.r.o. je od listopadu 2009 autorizovaným servisním partnerem pro solární produkty FRONIUS (výrobce střídačů, Rakousko)