Solární elektrárny na klíč, velkoobchod s komponenty pro FVE

Specializujeme se na střešní instalace o výkonu 3-99kW pro rodinné domy a technické objekty. Disponujeme spolehlivými montážníky s dlouholetými zkušenostmi při opravách a realizaci různých typů střech. V případě, že je zapotřebí před instalací vaši střechu opravit nebo přizpůsobit, rádi vám zajistíme i tyto práce.

Dále nabízíme: Záruční a pozáruční servis (pro všechny zájemce), monitoring Vašich systémů, kontrolu instalací termokamerou, plombování stanovených měřidel (nezbytné pro oprávněnou fakturaci výroby FVE.

Naučte váš elektroměr chodit obráceně !

Nemusíte mít moderní ekologický dům poslední generace a přesto profit z úspory elektrické energie pomůže snížit vaše roční výdaje. Nechte svůj dům na sebe vydělávat. Pomůžeme vám k zajištění energetické soběstačnosti a zároveň přispět k zachování čistoty naší planety.
Umístění fotovoltaických panelů na střeše rodinného domu

Oproti solárním systémům pro předehřev vody a vytápění pracují sice fotovoltaické elektrárny s nižší účinností, ale odpadá problém se skladováním energie. Veškerou vyrobenou elektřinu buď spotřebujete nebo případně prodáte. A co když nesvítí slunce? Nevadí, výkon fotovoltaických článků je sice menší, ale i tak se sníží množství energie, kterou by jste si museli jinak koupit.

Návratnost investic do solárních panelů

Garance na odkup elektrické energie vám zajistí reálnou návratnost a výdělek i v případě, že budete realizovat fotovoltaické solární elektrárny s pomocí střednědobého úvěru.

Hledáte výhodné uložení vašich financí? Naše systémy vám umožní reálný roční výnos ve výši 5–10 % ročně.

Údržba solárních panelů

Pevné solární fotovoltaické systémy nevyžadují obsluhu ani nákladnou údržbu a tudíž z jejich provozu nevyplývají žádné význmané režie nebo poplatky.

Kontaktujte experty

Cílem naší firmy je kvalitní servis a spokojenost zákazníka. Proto Vám rádi zajistíme nejen samotnou realizaci včetně všech administrativních úkonů, ale také následný servis v průběhu provozu.
AKTUÁLNÍ NOVINKY
Financování projektů
S potěšením si dovolujeme nabídnout možnost financování všech projektů (ohřev vody, tepelná čerpadla, elektrárny) na splátky se splácením až 45 měsíců. Minimální vlastní prostředky ve výši 10% z ceny investice. Službu zajišťuje finanční skupina ESSOX. Do investice 90ti tis. Kč není nutné dokládat příjmy. (aktualizace dne 26.6.2014)
POZOR! Efektivní využití přebytků FVE v režimu Zelených Bonusů!
Nabízíme prodej a instalaci zařízení WATTROUTER pro aktivní řízení a regulaci přebytků výroby z FVE. Výhodou je naprostá univerzálnost, nízká cena a jednoduchá instalace (obvykle do stávajícího rozvaděče). Více informací najdete v sekci SOLAR CONTROLS. (aktualizace 15.6.2014)
Výhody a nevýhody termických a fotovolatických systémů
Zajímavé informace a porovnání využití termických a fotovoltaických panelů pro ohřev vody z hlediska dnešních cen najdete na: http://voda.tzb-info.cz/priprava-teple-vody/10453-priprava-teple-vody-fotovoltaika-nebo-solarni-tepelne-kolektory Více v sekci "OHŘEV VODY" (aktualizace 15.6.2014)
Servis fotovoltaických elektráren
Provádíme nejen instalace nových systémů, ale také záruční a pozáruční servis, výměnu cejchovaných měřidel FVE, opakované revize Zkrachoval Váš dodavatel FVE a potřebujete radu nebo opravu? Zavolejte nám,rádi Vám pomůžeme. O naše zákazníky se staráme. Dále nabízíme posouzení a návrh optimalizace spotřeby el. energie ve Vaší domácnosti. Provedeme energetický audit a poradíme Vám kde výrazně ušetřit. Výsledky Vás jistě překvapí, optimalizací lze ušetřit bez nadsázky v běžné domácnosti tisíce až desetitisíce ročně. Volejte 602 350 915. Aktualizováno 12.10.2013
Výkupní ceny ERU 2014
Energetický regulační úřad zveřejnil výkupní ceny elektřiny pro FVE. Celé rozhodnutí najdete ke stažení v sekci ZÁKONY.
Servisní partner FRONIUS
Společnost AC SOLAR s.r.o. je od listopadu 2009 autorizovaným servisním partnerem pro solární produkty FRONIUS (výrobce střídačů, Rakousko)