Solární elektrárny na klíč, velkoobchod s komponenty pro FVE

Specializujeme se na střešní instalace o výkonu 3-99kW pro rodinné domy a technické objekty. Disponujeme spolehlivými montážníky s dlouholetými zkušenostmi při opravách a realizaci různých typů střech. V případě, že je zapotřebí před instalací vaši střechu opravit nebo přizpůsobit, rádi vám zajistíme i tyto práce.

Dále nabízíme: Záruční a pozáruční servis (pro všechny zájemce), monitoring Vašich systémů, kontrolu instalací termokamerou, plombování stanovených měřidel (nezbytné pro oprávněnou fakturaci výroby FVE.

Naučte váš elektroměr chodit obráceně !

Nemusíte mít moderní ekologický dům poslední generace a přesto profit z úspory elektrické energie pomůže snížit vaše roční výdaje. Nechte svůj dům na sebe vydělávat. Pomůžeme vám k zajištění energetické soběstačnosti a zároveň přispět k zachování čistoty naší planety.
Umístění fotovoltaických panelů na střeše rodinného domu

Oproti solárním systémům pro předehřev vody a vytápění pracují sice fotovoltaické elektrárny s nižší účinností, ale odpadá problém se skladováním energie. Veškerou vyrobenou elektřinu buď spotřebujete nebo případně prodáte. A co když nesvítí slunce? Nevadí, výkon fotovoltaických článků je sice menší, ale i tak se sníží množství energie, kterou by jste si museli jinak koupit.

Návratnost investic do solárních panelů

Garance na odkup elektrické energie vám zajistí reálnou návratnost a výdělek i v případě, že budete realizovat fotovoltaické solární elektrárny s pomocí střednědobého úvěru.

Hledáte výhodné uložení vašich financí? Naše systémy vám umožní reálný roční výnos ve výši 5–10 % ročně.

Údržba solárních panelů

Pevné solární fotovoltaické systémy nevyžadují obsluhu ani nákladnou údržbu a tudíž z jejich provozu nevyplývají žádné význmané režie nebo poplatky.

Kontaktujte experty

Cílem naší firmy je kvalitní servis a spokojenost zákazníka. Proto Vám rádi zajistíme nejen samotnou realizaci včetně všech administrativních úkonů, ale také následný servis v průběhu provozu.
AKTUÁLNÍ NOVINKY
Financování projektů
S potěšením si dovolujeme nabídnout možnost financování všech projektů (ohřev vody, tepelná čerpadla, elektrárny) na splátky se splácením až 45 měsíců. Minimální vlastní prostředky ve výši 10% z ceny investice. Službu zajišťuje finanční skupina ESSOX. Do investice 90ti tis. Kč není nutné dokládat příjmy. (aktualizace dne 26.6.2014)
POZOR! Efektivní využití přebytků FVE v režimu Zelených Bonusů!
Nabízíme prodej a instalaci zařízení WATTROUTER pro aktivní řízení a regulaci přebytků výroby z FVE. Výhodou je naprostá univerzálnost, nízká cena a jednoduchá instalace (obvykle do stávajícího rozvaděče). Více informací najdete v sekci SOLAR CONTROLS. (aktualizace 15.6.2014)
Výhody a nevýhody termických a fotovolatických systémů
Zajímavé informace a porovnání využití termických a fotovoltaických panelů pro ohřev vody z hlediska dnešních cen najdete na: http://voda.tzb-info.cz/priprava-teple-vody/10453-priprava-teple-vody-fotovoltaika-nebo-solarni-tepelne-kolektory Více v sekci "OHŘEV VODY" (aktualizace 15.6.2014)
Servis fotovoltaických elektráren
Provádíme nejen instalace nových systémů, ale také záruční a pozáruční servis, výměnu cejchovaných měřidel FVE, opakované revize Zkrachoval Váš dodavatel FVE a potřebujete radu nebo opravu? Zavolejte nám,rádi Vám pomůžeme. O naše zákazníky se staráme. Dále nabízíme posouzení a návrh optimalizace spotřeby el. energie ve Vaší domácnosti. Provedeme energetický audit a poradíme Vám kde výrazně ušetřit. Výsledky Vás jistě překvapí, optimalizací lze ušetřit bez nadsázky v běžné domácnosti tisíce až desetitisíce ročně. Volejte 602 350 915. Aktualizováno 12.10.2013
Servisní partner FRONIUS
Společnost AC SOLAR s.r.o. je od listopadu 2009 autorizovaným servisním partnerem pro solární produkty FRONIUS (výrobce střídačů, Rakousko)